Kategorie
Styl Życia

Wesele z pomysłem

Kiedy spytamy o najbardziej istotny dzień w życiu wiele osób bez zawahania odpowie, że to dzień w którym odbył się ich ślub. Nic więc dziwnego, że starannie planują każdy szczegół – począwszy od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie, przez menu i dekorację sali, na oprawie i zespole muzyczny kończąc. Każdy życzyłby sobie, aby jego goście doskonale się bawili, a impreza na długi czas po jej zakończeniu pozostała w ich pamięci. Poniżej zaproponuję kilka ciekawych sugestii na atrakcje, które można zaplanować dla przybyłych gości, a które jednocześnie spowodują, że nasze wesele będzie tematem rozmów jeszcze przez wiele następnych tygodni.

Maszyna do ciężkiego dymu

Pierwszy taniec przypominający wyglądem unoszenie się w chmurach to jedno z Waszych marzeń? Mamy dobrą informacje – to jest jak najbardziej możliwe do zrealizowania. Wystarczy skorzystać z oferty osób zajmujących się realizacją usług przy użyciu urządzeń służących do wytwarzania ciężkiego dymu. Dobrej wydajności wytwornica dymu przykryje cały parkiet gęstą warstwą chmur, które spowodują, że Wasz taniec będzie miał niebywały klimat. Dodatkowa korzyść jest taka, że ciężki dym skutecznie zamaskuje wszystkie drobne błędy w trakcie wykonywania choreografii tanecznej. Oczywiście maszyna do dymu doskonale sprawdzi się nie tylko przy okazji pierwszego tańca, ale również w wielu innych momentach imprezy – wszystko uzależnione jest od Waszej inwencji.

Fotolustro

Wyjątkową pamiątkę w postaci zabawnych zdjęć, a dodatkowo idealną porcję rozrywki zapewni nam dość nowa atrakcja jaką jest Magiczne Lustro. Maszyna ta, to nic innego jak sporych wymiarów ekran dotykowy, który udaje lustro. Jego dotknięcie sprawia, że wykonywana jest fotografia – podobnie kiedy robimy selfie telefonem komórkowym. Niektóre urządzenia typu Selfie Mirror posiadają różne dodatkowe opcje, takie jak przyklejanie do na zdjęcia napisów, modyfikacja zrobionych zdjęć, nakładanie filtrów i inne podobne. Ponadto zdecydowana większość tych urządzeń ma opcję podłączenia drukarki, co sprawia że zrobione fotografie można wydrukować od razu. Wystarczy uśmiechnąć się, przycisnąć by po chwili cieszyć się ekstra pamiątką. Osoby wynajmujące Magiczne Lustra na imprezy przeważnie gwarantują dodatkowe akcesoria pod postacią różnego rodzaju zabawnych masek czy innych rekwizytów.

Fotolustro do wynajęcia: https://www.weselne-atrakcje.com.pl/fotolustro-selfie-mirror/

Maszyna do baniek albo karton pełen balonów

Wynajmując maszyny do wytwarzania baniek mydlanych możemy stworzyć niezapomniany i bajkowy klimat. Atrakcja ta na pewno dostarczy wiele zabawy młodszym gościom, a dla starszych będzie idealną sposobnością do zrobienia niepowtarzalnych fotografii oraz nagrań wideo. Podobnie zachwycający rezultat można uzyskać wykorzystując ogromne pudło, po otwarciu którego ze środka uniosą się w powietrze dziesiątki, albo nawet setki kolorowanych balonów. Obie powyższe atrakcje perfekcyjnie komponują się z wytwornicą ciężkiego dymu.

Świecący napis

Dużych rozmiarów świecące litery układające się na przykład w napis LOVE będą doskonałą scenografią do fotografii oraz filmów i sprawdzą się ponadto jako element dekoracji sali weselnej. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że goście bardzo chętnie robią sobie sesje zdjęciowe przy takich napisach.

W przypadku kiedy decydujemy się na skorzystanie z kilku opcji jednocześnie warto wybrać firmę, która ma w swoim katalogu wszystkie interesujące nas atrakcje. W ten sposób możemy liczyć na atrakcyjniejsze warunki umowy i lepszą cenę. Przed podjęciem decyzji o wynajmie warto zapytać o zdanie menadżera sali na której urządzamy przyjęcie – może się okazać, że z pewnych względów nie wyrazi zgody na skorzystanie z któregoś z urządzeń.

Mimo iż wszystkie wyżej wspomniane propozycje zostały opisane w odniesieniu do przyjęcia weselnego, ale świetnie sprawdzą się też przy innych okazjach, jak na przykład osiemnastki, chrzciny czy imprezy integracyjne. Wasi goście z pewnością będą zachwyceni. Warto jednak mieć na uwadze, że przeróżne atrakcje są tylko uzupełnieniem, bo nie mogą zastąpić pogodnego nastawiania i dobrego nastroju.